| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 88.91 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 543.91 ₺ + KDV |
| 5 452.69 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 635.13 ₺ + KDV |
| 4 362.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Hacim | 0.00968 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 303mm |
| Outer Diameter | 162mm |
| Inner Diameter | 122mm |
| Flange Diameter | 220mm |