| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 86.21 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 405.93 ₺ + KDV |
| 5 287.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 524.74 ₺ + KDV |
| 4 229.69 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.882 kg |
| Hacim | 0.00546 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 244mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 135.6mm |
| Gasket OD | 109.7mm |
| Gasket ID | 100mm |
| Efficiency Beta 200 | 42micron |
| Efficiency Beta 1000 | 50micron |