P637261
HAVA FİLTRESİ, PANEL HAVALANDIRMA
1 937.79 ₺ + KDV
2 325.35 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 37.91 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 937.79 ₺ + KDV |
| 2 325.35 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 550.23 ₺ + KDV |
| 1 860.28 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.47627 kg |
| Hacim | 0.00638 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Price Type | F |
| Length | 317.5mm |
| Width | 179.5mm |
| Height | 45.5mm |















