| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 106.40 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 662.41 ₺ + KDV |
| 6 794.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 529.92 ₺ + KDV |
| 5 435.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.25191 kg |
| Hacim | 0.00817 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Price Type | F |
| Length | 354.7mm |
| Width | 281.7mm |
| Height | 55.6mm |