| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 31.57 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 613.44 ₺ + KDV |
| 1 936.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 290.76 ₺ + KDV |
| 1 548.91 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.37 kg |
| Hacim | 0.0048 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Primary Application | MANN & HUMMEL CF360 |
| Length | 340mm |
| Outer Diameter | 101mm |
| Inner Diameter | 81mm |