| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 46.77 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 390.27 ₺ + KDV |
| 2 868.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 912.22 ₺ + KDV |
| 2 294.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.01 kg |
| Hacim | 0.01333 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | JOHN DEERE DQ59138 |
| Length | 354mm |
| Outer Diameter | 168mm |
| Inner Diameter | 101mm |
| Flow Direction | Standard |