| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
CATERPILLAR 17 adet model bulundu | 236 D 242 D 246 D 257 D 259 D 262 D 272 D 272 D XHP 277 D 279 D 287 D 289 D 297 D 297 D XHP 299 D 299 D XHP D6N XL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Inlet Diameter | 32mm |
| Overall Length | 119.9mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 82.04mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |
| Seal Material | Viton |