| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 128.33 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 829.48 ₺ + KDV |
| 8 195.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 463.58 ₺ + KDV |
| 6 556.30 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.58967 kg |
| Hacim | 0.00447 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | F |
| Length | 76mm |
| Outer Diameter | 133mm |
| Inner Diameter | 92mm |
| Seal Material | Nitrile |
| Efficiency 98% | 3micron |