| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 191.65 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 794.64 ₺ + KDV |
| 11 753.57 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 835.71 ₺ + KDV |
| 9 402.85 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.28367 kg |
| Hacim | 0.00899 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 552.4mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 94.5mm |
| Inner Diameter | 48.3mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 5micron |