| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
BERGMANN 1 adet model bulundu | 2060 R PLUS | |
|
CUMMINS 4 adet model bulundu | ISF 2.8 QSF 2814TC74 QSF 3.8 QSF2.8 | |
|
DOOSAN 2 adet model bulundu | 10/53 7/73 | |
|
FOTON 11 adet model bulundu | AUMARK 2000 AUMARK 3000 AUMARK 4000 AUMARK 5000 AUMARK 5600 AUMARK 6000 AUMARK 7000 BJ 1049 BJ 1051 BJ 1089 BJ 1133 | |
|
GAZ 1 adet model bulundu | GAZELLE 3302 | |
|
HANGCHA 1 adet model bulundu | CPCD 50 | |
|
MANITOU 2 adet model bulundu | MI 45 D MI 50 D |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | CUMMINS 5266016 |
| Length | 159.05mm |
| Outer Diameter | 101.5mm |
| Gasket OD | 58.5mm |
| Gasket ID | 50.06mm |
| Efficiency 95% | 30micron |