P636749
HAVA FİLTRESİ, İÇ
3 812.57 ₺ + KDV
4 575.08 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 74.60 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 812.57 ₺ + KDV |
| 4 575.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 050.06 ₺ + KDV |
| 3 660.07 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.35607 kg |
| Hacim | 0.00161 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Panel |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |
| Length | 265mm |
| Width | 137mm |
| Height | 37mm |















