P502643
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
3 105.27 ₺ + KDV
3 726.32 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 60.75 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 105.27 ₺ + KDV |
| 3 726.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 484.22 ₺ + KDV |
| 2 981.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.3 kg |
| Hacim | 0.0037 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outer Diameter | 118mm |
| Efficiency 95% | 15micron |
| Height | 193mm |
| Efficiency Beta 75 | 17micron |















