P957411
HAVA FİLTRESİ, İÇ
4 321.82 ₺ + KDV
5 186.18 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 84.55 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 321.82 ₺ + KDV |
| 5 186.18 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 457.46 ₺ + KDV |
| 4 148.95 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.58 kg |
| Hacim | 0.01414 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 476mm |
| Primary Application | MAN 81084010036, 81084050036 |
| Outer Diameter | 146mm |















