| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 94.19 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 012.61 ₺ + KDV |
| 6 015.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 010.09 ₺ + KDV |
| 4 812.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.59 kg |
| Hacim | 0.04129 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Length | 436.5mm |
| Outer Diameter | 266mm |
| Inner Diameter | 168mm |
| Flow Direction | Inside-Out |