| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 99.10 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 064.69 ₺ + KDV |
| 6 077.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 051.76 ₺ + KDV |
| 4 862.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.7 kg |
| Hacim | 0.06425 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Overall Length | 536.2mm |
| Primary Application | Scania 1761958 |
| Length | 491.2mm |
| Outer Diameter | 303.5mm |
| Inner Diameter | 177.3mm |