P923701
HAVA FİLTRESİ, DIŞ RADIALSEAL
2 146.34 ₺ + KDV
2 575.61 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 41.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 146.34 ₺ + KDV |
| 2 575.61 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 717.08 ₺ + KDV |
| 2 060.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.93 kg |
| Hacim | 0.01048 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 172mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Length | 147mm |
| Outer Diameter | 220mm |
| Inner Diameter | 156mm |















