P923701
HAVA FİLTRESİ, DIŞ RADIALSEAL
2 145.98 ₺ + KDV
2 575.18 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 41.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 145.98 ₺ + KDV |
| | 2 575.18 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 716.78 ₺ + KDV |
| | 2 060.14 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.93 kg |
| Hacim | 0.01048 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 172mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Length | 147mm |
| Outer Diameter | 220mm |
| Inner Diameter | 156mm |
Benzer Ürünler
| # | Ürün | Fiyat/Stok | Detay |
|---|
| 1 | HAVA FİLTRESİ, DIŞ
DONALDSON
HAVA FİLTRESİ |
|
Detay |