P903552
HAVALANDIRMA, HAVA
1 803.05 ₺ + KDV
2 163.66 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 35.28 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 803.05 ₺ + KDV |
| 2 163.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 442.44 ₺ + KDV |
| 1 730.93 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.35 kg |
| Hacim | 0.00202 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Primary Application | IVECO 504209107 |
| Length | 262mm |
| Width | 139mm |
| Height | 24mm |















