P847406
YAKIT FİLTRESİ, KARTUŞ
1 523.50 ₺ + KDV
1 828.20 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 29.81 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 523.50 ₺ + KDV |
| 1 828.20 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 218.80 ₺ + KDV |
| 1 462.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.19 kg |
| Hacim | 0.0014 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Overall Length | 136.5mm |
| Primary Application | HINO 23304EV350 |
| Length | 130.5mm |
| Outer Diameter | 91mm |
| Inner Diameter | 19mm |
| Efficiency 99% | 4micron |















