| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 29.63 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 576.85 ₺ + KDV |
| 1 892.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 261.48 ₺ + KDV |
| 1 513.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.74843 kg |
| Hacim | 0.0122 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |
| Length | 352mm |
| Outer Diameter | 150.9mm |
| Inner Diameter | 109.6mm |