| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 330.25 EUR |
| Ürün Fiyatı | 17 575.28 ₺ + KDV |
| 21 090.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 14 060.22 ₺ + KDV |
| 16 872.26 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 5.14827 kg |
| Hacim | 0.07643 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Engine |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO501 |
| Price Type | FD |
| Length | 757.3mm |
| Media Brand | PowerCore |
| Width | 217.6mm |
| Height | 401.5mm |