P626096
HAVA FİLTRESİ, DIŞ POWERPLEAT
6 120.05 ₺ + KDV
7 344.06 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 119.75 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 120.05 ₺ + KDV |
| | 7 344.06 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 896.04 ₺ + KDV |
| | 5 875.25 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.54675 kg |
| Hacim | 0.02523 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Family | PowerPleat |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | PowerPleat |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 350.7mm |
| Outer Diameter | 228mm |
| Inner Diameter | 125.8mm |
| Flow Direction | Standard |