| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
DYNAPAC 4 adet model bulundu | CC 4200 C VI CC 4200 VI CC 5200 VI CC 6200 VI | |
|
FOTON 7 adet model bulundu | AUMARK 4000 AUMARK 5000 AUMARK 6000 AUMARK 7000 BJ 1051 BJ 1089 BJ 1133 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Efficiency Test Std | SAE J 1985 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CUMMINS 5262311 |
| Length | 212.84mm |
| Outer Diameter | 101.5mm |
| Gasket OD | 65.99mm |
| Gasket ID | 57mm |
| Efficiency 95% | 5micron |
| Notes | Not for Marine Applications |