| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 9.55 EUR |
| Ürün Fiyatı | 508.23 ₺ + KDV |
| 609.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 406.59 ₺ + KDV |
| 487.91 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.01 kg |
| Hacim | 0.0002 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Primary Application | KOMATSU 4216035170 |
| Length | 31mm |
| Outer Diameter | 55mm |
| Inner Diameter | 22mm |