P500276
HAVA FİLTRESİ, DIŞ
9 102.67 ₺ + KDV
10 923.20 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 178.08 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 102.67 ₺ + KDV |
| 10 923.20 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 282.13 ₺ + KDV |
| 8 738.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.929 kg |
| Hacim | 0.02417 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Primary Application | ATLAS COPCO 2653243705 |
| Length | 240mm |
| Width | 90mm |
| Height | 803mm |















