DBA5069
HAVA FİLTRESİ, DIŞ DONALDSON BLUE
5 197.57 ₺ + KDV
6 237.08 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 101.70 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 197.57 ₺ + KDV |
| | 6 237.08 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 158.06 ₺ + KDV |
| | 4 989.67 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | Donaldson BLUE |
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Efficiency | Up to 99.99% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 375mm |
| Outer Diameter | 332.4mm |
| Inner Diameter | 172.3mm |
| Flow Direction | Standard |
| Media Brand | Ultra-Web |
Benzer Ürünler
| # | Ürün | Fiyat/Stok | Detay |
|---|
| 1 | HAVA FİLTRESİ, DIŞ RADIALSEAL
DONALDSON
HAVA FİLTRESİ |
|
Detay |