| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
EQUIPEMENT TECHNOLOGIES 1 adet model bulundu | APACHE AS 710 | |
|
GODWIN 1 adet model bulundu | CD 150 M | |
|
MASSEY FERGUSON 1 adet model bulundu | 8780 | |
|
NISSAN 1 adet model bulundu | PW 37 A-PK |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Efficiency | Up to 99.99% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 312mm |
| Outer Diameter | 237mm |
| Inner Diameter | 130.9mm |
| Flow Direction | Standard |