P956034
YAKIT FİLTRESİ KİTİ
7 104.19 ₺ + KDV
8 525.03 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 139.24 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 104.19 ₺ + KDV |
| 8 525.03 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 683.35 ₺ + KDV |
| 6 820.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.81 kg |
| Hacim | 0.00624 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 237.7mm |
| Primary Application | DETROIT DIESEL DD15 |
| Length | 203.7mm |
| Outer Diameter | 116.6mm |















