| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 131.32 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 711.36 ₺ + KDV |
| 8 053.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 369.09 ₺ + KDV |
| 6 442.91 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.74 kg |
| Hacim | 0.00624 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 232.2mm |
| Price Type | F |
| Length | 203.7mm |
| Outer Diameter | 110.6mm |