| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 30.52 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 624.22 ₺ + KDV |
| 1 949.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 299.37 ₺ + KDV |
| 1 559.24 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.38 kg |
| Hacim | 0.00408 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Length | 384mm |
| Width | 127mm |
| Height | 40mm |