| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 115.87 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 921.76 ₺ + KDV |
| 7 106.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 737.41 ₺ + KDV |
| 5 684.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.20412 kg |
| Hacim | 0.0022 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Price Type | F |
| Length | 151.6mm |
| Outer Diameter | 96.26mm |
| Inner Diameter | 31.41mm |