| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 34.87 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 855.72 ₺ + KDV |
| 2 226.86 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 484.57 ₺ + KDV |
| 1 781.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.3538 kg |
| Hacim | 0.00221 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | H |
| Length | 134.11mm |
| Inner Diameter | 89.66mm |
| Material | Rubber |