P954554
YAKIT FİLTRESİ, KUTU
914.81 ₺ + KDV
1 097.77 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 17.93 EUR |
| Ürün Fiyatı | 914.81 ₺ + KDV |
| 1 097.77 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 731.85 ₺ + KDV |
| 878.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.08 kg |
| Hacim | 0.00057 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 76mm |
| Efficiency 99% | 40micron |
| Width | 76mm |
| Efficiency 50% | 15micron |
| Height | 54mm |















