| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
SCANIA 28 adet model bulundu | 140 L G 320 LB G 360 LB G 410 LB G 440 EURO 6 G 450 CB G 94 IRIZAR I4 H/L/M OMNIEXPRESS 280 OMNIEXPRESS 310 OMNIEXPRESS 380 OMNIEXPRESS 420 P114 P124 P94 PB GT 13.9 R 164-480 R 164-580 R114 R124 R144 R94 T 164-480 T 164-580 T114 T124 T144 T94 | |
|
SCARAB 2 adet model bulundu | MAJOR 5001 HYDROSTATIQUE MAJOR 7001 HYDROSTATIQUE |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Coalescing |
| Style | Spin-On |
| Primary Application | SCANIA 1774598 |
| Length | 178mm |
| Outer Diameter | 141mm |
| Gasket OD | 110mm |
| Gasket ID | 99mm |