| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 10.60 EUR |
| Ürün Fiyatı | 564.11 ₺ + KDV |
| 676.93 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 451.29 ₺ + KDV |
| 541.55 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.12 kg |
| Hacim | 0.00332 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Length | 295mm |
| Width | 120mm |
| Height | 10mm |