| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 40.06 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 131.92 ₺ + KDV |
| 2 558.30 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 705.53 ₺ + KDV |
| 2 046.64 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.6 kg |
| Hacim | 0.011 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Safety |
| Efficiency | 99.90 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Length | 393.7mm |
| Outer Diameter | 134.6mm |
| Inner Diameter | 113.7mm |