| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
FURUKAWA 1 adet model bulundu | HCR1500ED | |
|
HITACHI 1 adet model bulundu | SCX2800-2 | |
|
KOMATSU 5 adet model bulundu | HD 985 HD465-5 HD605-5 HD785-5 PC 1800 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 457.2mm |
| Outer Diameter | 185.8mm |
| Inner Diameter | 162.1mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.8mm |