P812923
HAVA FİLTRESİ, İÇ RADIALSEAL
2 577.08 ₺ + KDV
3 092.50 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 50.51 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 577.08 ₺ + KDV |
| 3 092.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 061.66 ₺ + KDV |
| 2 473.99 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.4 kg |
| Hacim | 0.00744 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Safety |
| Length | 377mm |
| Outer Diameter | 109mm |
| Inner Diameter | 88mm |















