| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
FORD AGRI 7 adet model bulundu | 5640 6640 7740 7840 8160 8240 8260 | |
|
NEW HOLLAND 14 adet model bulundu | 5640 6640 7740 7840 8160 8260 M 100 M 115 TM115 TS 115 TS 80 TS100 TS110 TS90 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 337mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Length | 324.3mm |
| Outer Diameter | 183.8mm |
| Inner Diameter | 94.5mm |
| Flow Direction | Outside-In |