P786335
HAVA FİLTRESİ, PANEL
957.91 ₺ + KDV
1 149.49 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.74 EUR |
| Ürün Fiyatı | 957.91 ₺ + KDV |
| 1 149.49 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 766.33 ₺ + KDV |
| 919.60 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.31751 kg |
| Hacim | 0.00699 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Price Type | F |
| Primary Application | MAN 81619100018 |
| Length | 467mm |
| Width | 45mm |
| Height | 177.5mm |















