| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 44.72 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 379.91 ₺ + KDV |
| 2 855.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 903.93 ₺ + KDV |
| 2 284.72 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Hacim | 0.00267 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 255mm |
| Outer Diameter | 70mm |
| Inner Diameter | 40mm |