| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 150.03 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 667.57 ₺ + KDV |
| 9 201.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 134.05 ₺ + KDV |
| 7 360.86 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.739 kg |
| Hacim | 0.01267 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 173mm |
| Outer Diameter | 134mm |
| Inner Diameter | 75mm |
| Flange Diameter | 238mm |