| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 37.77 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 930.31 ₺ + KDV |
| 2 316.37 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 544.25 ₺ + KDV |
| 1 853.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.7 kg |
| Hacim | 0.0045 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Length | 176mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Gasket OD | 111mm |
| Gasket ID | 100mm |