| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 51.90 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 652.45 ₺ + KDV |
| 3 182.94 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 121.96 ₺ + KDV |
| 2 546.35 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.09 kg |
| Hacim | 0.01198 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Length | 344mm |
| Outer Diameter | 164mm |
| Inner Diameter | 102mm |
| Flow Direction | Outside-In |