| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 275.18 EUR |
| Ürün Fiyatı | 14 644.56 ₺ + KDV |
| 17 573.47 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 11 715.65 ₺ + KDV |
| 14 058.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.773 kg |
| Hacim | 0.02764 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 250.5mm |
| Outer Diameter | 219mm |
| Inner Diameter | 157mm |
| Flange Diameter | 288mm |