| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 113.68 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 049.83 ₺ + KDV |
| 7 259.80 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 839.87 ₺ + KDV |
| 5 807.84 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.164 kg |
| Hacim | 0.01069 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 248mm |
| Outer Diameter | 134mm |
| Inner Diameter | 88mm |
| Flange Diameter | 165mm |