| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 36.82 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 959.49 ₺ + KDV |
| 2 351.39 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 567.59 ₺ + KDV |
| 1 881.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.34 kg |
| Hacim | 0.00153 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 200mm |
| Outer Diameter | 70mm |
| Inner Diameter | 40mm |
| Flange Diameter | 70mm |