| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 179.36 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 545.20 ₺ + KDV |
| 11 454.24 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 636.16 ₺ + KDV |
| 9 163.39 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.94 kg |
| Hacim | 0.02764 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 230mm |
| Outer Diameter | 168mm |
| Inner Diameter | 106mm |
| Flange Diameter | 300mm |