| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 323.19 EUR |
| Ürün Fiyatı | 17 199.56 ₺ + KDV |
| 20 639.47 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 13 759.65 ₺ + KDV |
| 16 511.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.34 kg |
| Hacim | 0.0047 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Primary Application | VOLVO 11712792 |
| Length | 54mm |
| Outer Diameter | 402mm |
| Inner Diameter | 159mm |