| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 116.92 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 975.42 ₺ + KDV |
| 7 170.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 780.33 ₺ + KDV |
| 5 736.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.77842 kg |
| Hacim | 0.04573 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 410.2mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 397.5mm |
| Outer Diameter | 307.2mm |
| Inner Diameter | 195.8mm |
| Bolt Hole Diameter | 17mm |